Szymon Majewski

Zawód:
Dziennikarz

Szymon Majewski


Dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, satyryk, aktor, showman. Twórca audycji „Sponton” w radiu Zet, wynalazca z programu „Wieczór z Alicją”, prowadzący program „Mamy Cię!” w telewizji TVN.
Autor widowiska muzyczno – rozrywkowego „Szymon Majewski Show, dzięki któremu stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu. Aktor w wielu filmach między innymi w takich jak: „Superprodukcja”, „Killer 1 i „Killer 2”, „ E=mc2”.
Zdobywca Wiktora 2004 w kategorii "Odkrycie telewizyjne roku". Nominowany był też w kategoriach "Prezenter lub spiker TV" i "Wiktor publiczności", a w roku 2006 otrzymał Telekamerę w kategorii "Rozrywka". Został również wyróżniony w roku 2006 nagrodą "Fenomen Przekroju 2005" oraz w studenckim plebiscycie "Świry 2006” w kategorii "Osobowość TV", a w 2007 otrzymał statuetkę telekamery w kategorii rozrywka.
Autor autobiografii pod tytułem „Showman, czyli spowiedź świra” Od lat prowadzi niezliczoną ilość imprez, o charakterze zamkniętym i otwartym, dla dużych i małych firm z wielu branż, wykorzystując swoje niecodzienne poczucie humoru i niezwykłą inwencję twórczą


Zapraszamy do współpracy z artystą