Olga Bończyk

Zawód:
Aktorka
Wiek:
43 lat

Olga Bończyk


Urodzona 16 stycznia 1968 r. we Wrocławiu. Absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego na Akademii Muzycznej we Wrocławiu.
Aktorka teatralna i filmowa, uznanie szerszej publiczności zdobyła dzięki roli doktor Edyty w popularnym serialu TVP2 „Na dobre i na złe”. Na stałe współpracuje z teatrami warszawskimi.
Wokalistka, od kilku lat z powodzeniem koncertująca po całej Polsce z własnymi recitalami. Występuje m.in. z program pt. „Trzeba marzyć'”, przepięknym recitalem z piosenkami z lat 60-70tych, stare polskie przeboje, które wszyscy znają i kochają w swingujących aranżacjach. Wraz ze znakomitymi muzykami jazzowymi z Wrocławia występuje z recitalem pt. "Piosenki z klasą". Na program składają się najpiękniejsze piosenki filmowe a także niezapomniane polskie przeboje.
Olga ma również w swoim portfolio recital z polskimi i zagranicznymi kolędami w przepięknych aranżacjach.
Obok działalności artystycznej, aktorka chętnie przyłącza się do akcji, które poprzez swoją działalność, skutecznie pomagają potrzebującym. W październiku 2006 została ambasadorem projektu „Dźwięki Marzeń” realizowanego prze Fundację Grupy TP a której celem jest natychmiastowa rehabilitacja dzieci, które urodziły się z wadą słuchu, tak by nigdy nie musiały pozostać w świecie ciszy.
Była również Ambasadorką popularnej marki kosmetycznej „ARTDECO”.Z powodzeniem prowadziła w TVP 2 program "Smaczne Go!", w którym udowodniła, że można ugotować smaczne danie w zaledwie kilka minut.


Zapraszamy do wspó??pracy z artystk�?